SMS Kreditas

Sms kreditas be užstato ir pažymos iš darbdavio. Šiuo metu Sms kreditas išduodamas ypatingai naudingomis sąlygomis, be to, dauguma paskolų internetu trumpam terminui yra prieinamos be komisinio mokesčio (0%). Tai reiškia, kad Tu gali skolintis sms kreditą laikotarpiui iki 30 dienų ir nustatytu terminu grąžinti tiktai tiek, kiek pasiskolinai.

Amžius Akcijos Gausite pinigus Maksimali kredito suma Maksimalus laikotarpis
18 – 60 Nuolaidas visoms nuo 2000 eur paskoloms 15 minučių 4000
48 mėn.
21 – 65 Pirmas kreditas iki 3000 € 3 mėnesiams nemokamai 15 minučių 10000 36 mėn.
18 – 75 Paskolos kreditu refinansavimui, didesniam pirkiniui ar kritiems porekiams nuo 6,41% 15 minučių 6000
60 mėn.
18– 75
15 minučių 5000
48 mėn.

 Norėdami padidinti šansus gauti paskolą pateikite paraiškas keliose institucijose.

Kas reikalinga sms kredito gavimui?

Šiuo metu sms kreditas yra prieinamas bet kuriam Lietuvos gyventojui nuo 18 metų. Papildant savo sąskaitą sms kredito pagalba jums reikalinga – (1) banko sąskaita, (2) mobilus telefonas, (3) e-paštas ir (4) internetinio banko prijungimas. Užsakant kreditą nebūtina atvykti asmeniškai, galima pasiskolinti internetu net per 10 – 15 minučių. Tai greičiau, nei nueiti pas draugus, tačiau atsižvelkite į tai, kad sms kreditas vis tik nėra dovana, bet realus finansinis sandėris. Jeigu piniginė paskola negrąžinama laiku, kreditorius turi teisę pareikalauti mokesčio už sutarties termino pratęsimą. Esant būtinumui šia galimybe reikėtų pasinaudoti, nes kitaip bus sugadinta kreditinė istorija ir gauti kreditą, esant blogai kreditinei istorijai, bus sudėtingiau.

Kokie pagrindiniai sms kredito pranašumai ?

Esminis bonusas, kurį suteiki greitas sms kreditas, yra sutaupytas laikas. Kredito užsakymas vyksta per kelias minutes, o pinigai realiai į sąskaitą įskaitomi maždaug per 20 minučių, su sąlyga, kad kredito ėmėjas ir skolintojas turi banko sąskaitą viename ir tame pačiame banke. Antras pranašumas yra konfidencialumas. Užsakant paskolą internetu, niekas nesužinos, kam jums reikalingas sms kreditas. Gaukite pinigus ir naudokite juos kaip širdis geidžia.

Trečias pranašumas yra pirmasis kreditas nemokamai. Įvade jau minėjome, kad daugelio kreditorių pasiūlyme yra sms kreditas, kurio gavimas nenumato komisinio mokesčio. Tai tiesa, tačiau tuo pačiu metu tai yra populiariausias būdas, kaip kreditoriui pritraukti naujų ilgalaikių klientų. Skolinkitės atsakingai ir įvertinkite savo galimybę pinigines paskolas grąžinti laiku.