Privatumo politika

KREDIT privatumo politika

Ši privatumo politika buvo sudaryta siekiant geriau aptarnauti tuos, kurie yra susiję su savo personally identifiable Information (AII) yra naudojamas internete. AII, kaip aprašyta MŪSŲ privatumo ir informacijos apsaugos, informacijos, kuri gali būti vartojamas vienas arba kartu su kitais informacijos jums identifikuoti, su jumis susisiekti ar rasti asmenį, arba, jei norite nustatyti individualų kontekste. Perskaitykite mūsų privatumo politiką atidžiai gauti aiškų supratimą, kaip mes renkame, naudojame, apsaugoti arba kitaip apdoroti jūsų asmenį identifikuojančią informaciją pagal mūsų svetainėje.

Kokią asmeninę informaciją mes renkame žmones, aplankykite mūsų internetinį dienoraštį, svetainės arba programos?

Mes nerenkame informacijos lankytojų mūsų svetainei.

arba kita informacija padės su savo patirtimi.

Kai mes renkame informaciją?

Mes renkame informaciją , kai jūs arba įvesti informaciją apie mūsų svetainę.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją?

Mes galime naudoti informaciją apie jus renkame, kai registruojate, įsigyti, prisiregistruoti gauti naujienlaiškį, atsakyti į apklausą arba rinkodaros komunikacijos, naršyti svetainę arba naudoti tam tikrų kitų svetainės funkcijas šiais būdais:

Kaip mes saugome jūsų informaciją?

Mes nenaudojame pažeidžiamumo nuskaitymo ir/arba nuskaitymo į PCI standartus.

Mes reguliariai kenkėjiškų programų nuskaitymo.

Mes nenorime naudoti SSL sertifikatas

teikti tik straipsnių ir informacijos. Mes niekada prašyti asmeninės ar privačios informacijos, pvz., vardai, el. pašto adresus arba kredito kortelių numerius.

Mes galime naudoti Cookies?

Taip slapukai yra maži failai, kuriuos svetainės ar paslaugos teikėjas perkelia į jūsų kompiuterio s Hard Drive per jūsų žiniatinklio naršyklėje (jei galima), kuri leidžia svetainės s arba paslaugos teikėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę ir užfiksuoti ir įsiminti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, galime naudoti slapukus, kad padėtų mums prisiminti ir proceso elementus į savo pirkinių krepšelį. Jie taip pat padės mums suprasti jūsų nuostatos atsižvelgiant į ankstesnį arba dabartinį svetainės veiklą, kuri leidžia mums teikti geresnes paslaugas. Taip pat mes naudojame slapukus, kad padėtų rinkti duomenis apie svetainės srautą ir svetainių sąveiką, kad galėtume pasiūlyti geresnes vietos patirtį ir priemones ateityje.

Mes naudojame slapukus, kad:

rinkti duomenis apie svetainės srautą ir svetainių sąveiką, siekiant pasiūlyti geresnes vietos patirtį ir priemones ateityje. Mes taip pat gali naudoti patikimos trečiosios šalies paslaugų, kad sektumėte šią informaciją mūsų vardu.

Galite pasirinkti, kad jūsų kompiuteris jus įspėti kiekvieną kartą, kai slapukas yra siunčiamas, arba galite pasirinkti išjungti visų slapukų. Tai padaryti galite per savo naršyklės parametrus. Kadangi naršyklė yra truputį kitoks, pažiūrėk į savo naršyklės žinyno meniu, jei norite sužinoti, kaip tinkamai modifikuoti savo slapukus.

Jei naudotojas išjungti slapukus savo naršyklėje:

Jei išjungsite slapukus, kai kurių funkcijų jūsų svetainėje patirties, labiau efektyviai gali veikti netinkamai. Kai kurios funkcijos, kad jūsų tinklapio daugiau patirties ir gali tinkamai neveikti.

Trečiosios šalies informacijos atskleidimas

Mes neparduodame, prekybos ar kitaip perleisti trečiosioms šalims jūsų asmens identifikavimo informacija, nebent mums teikia naudotojams anksto. Tai neapima svetainių prieglobos partneriai ir kitos šalys, kurios mums padeda valdyti mūsų svetainę, mūsų verslo, arba savo naudotojams, kol šios šalys sutaria laikyti šią informaciją konfidencialia. Taip pat galime išleisti informaciją, kai ji s išleidimo reikia laikytis įstatymų, užtikrinti mūsų svetainių politiką, arba apsaugoti mūsų ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą.

Tačiau asmens lankytojų informacija gali būti teikiama kitų šalių rinkodaros, reklamos ar kitiems tikslams.

Trečiųjų šalių saitai

Kartais, savo nuožiūra, galime įtraukti arba siūlyti trečiosios šalies produktai arba paslaugos mūsų svetainėje. Šių trečiųjų šalių svetainių privatumo strategijas. atskiros ir nepriklausomos. Todėl turime jokios atsakomybės ar įsipareigojimų dėl turinio ir veikla susijusios svetainės. Vis dėlto, turime siekti apsaugoti sąžiningumą ir pasidžiaugti mūsų svetainės atsiliepimų apie šias svetaines.

Jums bus pranešta apie privatumo politikos keitimus:

dėl mūsų privatumo politikos puslapį

Susisiekimas su mumis

Jei yra kokių nors klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis naudodami kontakto formą mūsų svetainėje.