Paskola uz automobili

Šiandien paskola uz automobili kiekvienam lietuviui leidžia gauti net iki 90% automašinos rinkos vertės per 1 dieną. Svarbu – Tu gali ir toliau važinėti savo automašina visą laiką, kol ji yra įkeista.  Užsakyk kreditą su automašinos užstatu dabar arba perskaityk straipsnį iki pabaigos ir sužinok viską apie skolinimosi sąlygas, pliusus ir minusus.

 

Prielaidos kredito už automašiną gavimui

 • Automašina turi būti registruota Tavo vardu ir ji negali būti senesnė nei 20 metų;
 • Automašina turi būti su technine apžiūra ir privalomu civiliniu draudimu (kreditams virš 17500 Lt. paskolos periodu automašina privalo turėti taip pat ir KASKO draudimą);
 • Automašina negali turėti neapmokėto lizingo. (Išimtis – jeigu lizingo likutis yra nedidelis, Tu gali gauti kreditą ir dalį nukreipti lizingo sumokėjimui).

Kredito su automašinos užstatu pranašumai

 • absoliučiai didžiąja dalimi atvejų įmonė nevykdo tavo pajamų vertinimo;
 • egzistuoja galimybė gauti kreditą net su bloga kreditine istorija;
 • nebūtina pateikti kreditoriui jokių dokumentų. (Išimtis – pageidauji pasirašyti sutartį ne elektroniniu būdu, bet  filiale);
 • maksimali kredito suma – 15000 eur;
 • maksimalus paskolos terminas – 5 metai.

Kaip įkeisti automašiną internete?

Procedūra kredito su automašinos užstatu gavimui yra labai paprasta ir įtraukia keturis paprastus žingsnius:

 • užsakyk kreditą internetu (būtina užpildyti anketą, kurioje nurodoma informacija apie save – vardas, pavardė, asmens kodas, ir apie automašiną – registracijos numeris, techninio paso numeris). Nutarimas bus priimtas per 30 minučių ir sutartį galėsi pasirašyti elektroniniu būdu arba vykti į įmonės filialą Vilniuje.
 • Iškart po sutarties sudarymo, į Regrita su kurjeriu bus nusiųstas įgaliojimas. Šio įgaliojimo patvirtinimui Tu privalėsi nuvykti į artimiausią Regrita skyrių ir užregistruoti automašiną kaip paskolos gavimui užstatą. Šiuo momentu paskola su automašinos užstatu jau gali būti laikoma beveik gauta.
 • Finišas – iškart po įgaliojimo patvirtinimo galėsi gauti pinigus net iki 90% apimtimi nuo automašinos rinkos vertės ir galėsi toliau važinėti savo automašina kaip lyg šiol.

Palūkanų mokėjimai ir rinkliavos

Mokestis už dokumentų įforminimą yra 0,01 eur. ir jį reikės pervesti į įmonės sąskaitą tuo momentu, kai paduosi kredito paraišką. Tuo pačiu metu būtina atsižvelgti į tai, kad, kreditas su automašinos užstatu yra susijęs su nedidelėmis išlaidomis. Vykstant užstato įgaliojimo patvirtinimui į Regrita, reikės sumokėti valstybinę rinkliavą 39 Lt apimtimi. Tikslų palūkanų tarifą galima apskaičiuoti įmonės interneto svetainėje, tačiau, pavyzdžiui, už 10000 Lt kreditą su automašinos užstatu šešiems mėnesiams kas mėnesį reikės mokėti 2005 Lt per mėnesį arba 12030 Lt už visą periodą. Atitinkamai, skolinantis vieneriems metams, kiekvieno mėnesio mokėjimas bus 1124 Lt, bet už visą periodą reikės mokėti 13488 Lt. Tokiu būdu, akivaizdu, kad, didėjant paskolos terminui, sumažėja kiekvieno mėnesio mokėjimas, tačiau padidėja bendra suma, kurią reikės grąžinti viso periodo metu.

Automašinos kredito grąžinimas

Kreditas su automašinos užstatu turi būti grąžinamas sutartyje nustatytu terminu, tačiau, jeigu pageidauji, gali grąžinti ir žymiai greičiau be baudos sankcijų. Be to, grąžinant anksčiau termino galėsi sutaupyti žymią sumą, nes kredito palūkanas reikės mokėti tiktai už faktinį automašinos paskolos naudojimo periodą. Jeigu kyla problemų su kredito grąžinimu, terminą įmanoma pratęsti, tačiau tai bus mokama paslauga, kurios apimtis bus nustatyta, klientui ir skolintojui tarpusavyje susitariant. Kad atsitiktinai nepraleisti kiekvieno mėnesio automašinos kredito grąžinimo termino, kiekvieną mėnesį gausi priminimą e-paštu arba gyvenamosios vietos adresu (pagal pasirinkimą ) ir mobiliu telefonu.
Jeigu esate įsitikinęs, kad po nustatyto laikotarpio gausite didelę pinigų sumą, kuri leis lengvai atlyginti visą kredito sumą vienu mokėjimu, galite pasiskolinti ilgesniam laika periodui. Tokiu būdu kiekvieno mėnesio mokėjimas už kreditą su automašinos užstatu bus mažesnis, tačiau gavus dideles pajamas, galėsite vienu priėjimu sumokėti visą kreditą. Tai bus žymiai naudingiau.

Skolinkitės atsakingai ir įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą su automašinos užstatu tinkamu laiku.