Paskolos pensininkams internetu prieinamas per 15 minučių be užstato, laiduotojo ir jokių pažymų. Per vieną mėnesį galima pasiskolinti net 1000 Lt be palūkanų. Grąžink tiktai tiek, kiek paėmei. Skolinkitės atsakingai.

Kaip gauti kreditą ?

Kreditai pensininkams yra prieinami internetu. Gaunant kreditą reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • sulyginti visus pasiūlymus
  • užsiregistruoti pasirinktoje kreditoriaus interneto svetainėje
  • patvirtinti savo asmenybę (būtina pervesti 0,01 Lt į kreditoriaus sąskaitą)
  • gauti pinigus į sąskaitą.

kreditas pensininkams lietuvoje

 

Esant teigiamam nutarimui pinigus gausite mažiau nei per 1 valandą, su sąlyga, kad turite sąskaitą tame pačiame banke, kaip ir skolintojo. Kredito gavimo procedūra yra paprasta ir suprantama kiekvienam, kas nors kartą gyvenime yra išėmęs pinigus iš bankomato arba vykdė mokėjimą internetiniame banke.
Kreditas internetu yra patogus sprendimas, kaip trumpu laiku pasiskolinti pinigų, tačiau jų gavimui reikalingos kai kurios pagalbinės priemonės – (a) mobilusis telefonas, (b) e-paštas, (c) internetinio banko prijungimas.

Kas gali pretenduoti į kreditą pensininkams?

Paskolos internetu pensininkams niekuo nesiskiria nuo kitų kreditų internetu. Verta pabrėžti, kad šiuo metu kreditai pensininkams yra prieinami iki 70 metų amžiaus. Pagrindinė prielaida, siekiant gauti paskolą, yra švari kreditinė istorija. Antra svarbiausia – reguliarios pajamos, tačiau tai nedidelė bėda, nes pensininkai turi pensiją.
Dabartinėje ekonominėje situacijoje, kai daugelis žmonių neturi darbo, valstybės garantuojama pensija yra kaip tvirtas pagrindas, kuris įtikina skolintoją, kad jis savo pinigus atgaus laiku. Užsakant sms kreditą arba vartotojų kreditą nebūtinos išankstinės pradinės žinios. Skolinimosi procedūra yra palyginus paprasta ir pagal jėgas kiekvienam, kuris gali išimti pinigus iš bankomato arba apmokėti sąskaitas interneto aplinkoje.

Kuris kreditas pensininkams yra naudingiausias?

Neabejotinai, naudingiausi trumpalaikiai kreditai pensininkams yra tie, kurie siūlo žemiausias išlaidas (žiūr. Kreditų sulyginimą smscredit24.lt pradiniame puslapyje). Tomis aplinkybėmis, kai grąžinti pinigus tinkamu laiku nėra galimybės, kreditai internetu gali būti pratęsti, tačiau tai yra mokama paslauga. Dėl šios priežasties nepaprastai svarbu grąžinti pinigus nustatytu terminu, geriausiai – iki termino pabaigos.

Šiuo metu pensininkams kreditus Lietuvoje siūlo išduoti trys įmonės – Vivus, Smscredit ir Ferratum. Jūs galite gauti 100 iki 1000 litų paskolą net per 15 minučių, tačiau, kuris yra naudingiausias, būtina spręsti jums patiems. Lengviausiai tai įmanoma įvykdyti, sulyginus visus kreditus internete (žiūr. smscredit24.lt pradinį puslapį).
Praktika rodo, kad net situacijoje, kai kreditas internetu reikalingas 5 dienoms, geriau sutartyje nurodyti maksimalų terminą – 30 dienų. Kadangi pirmasis kreditas yra be komisinio mokesčio, todėl nėra skirtumo, ar piniginis kreditas pasirinktas minimaliam arba maksimaliam terminui.

Pagal Lietuvos įstatymus bet kas gali grąžinti paskolą anksčiau laiko be baudos sankcijų ir palūkanų mokėjimų, tačiau, pasirenkant ilgesnį terminą, jūs įgyjate laiko. Tai yra ypatingai reikšminga tose situacijose, kai kyla nenumatytų problemų ir pinigų grąžinimui reikalingas ilgesnis laikotarpis, nei buvo planuota.Apskritai, galima drąsiai tvirtinti, kad kreditas pensininkams gali praversti, jeigu reikalingos papildomos lėšos iki sekančios pensijos. Tuo pačiu metu svarbu atsiminti, kad paskola pensijos amžiuje nėra dovana ir turi būti būtinai grąžinama nustatytu terminu. Skolinkitės atsakingai.

Rate this post